ARCHIWUM

tutaj

Informacje na temat warsztatu oraz warunków pobytu znajdziecie państwo 

Serdecznie zapraszamy na kolejne wakacyjne warsztaty z EFT w czarownym miejscu w Karkonoszach w hotelu Jelenia Struga

 

Czy możliwy jest idealny związek?

 

Chyba miliony książek o tym napisano i nakręcono miliony kilometrów taśmy filmowej. My zajmiemy się aspektem: związki to stres! Hmmm, nawet te najbardziej harmonijne. Jak to się dzieje? Gdy w związku nie ma stresu i następuje całkowity spokój to coś nam nie gra. Nie wiem jak Ty ale ja widziałem również w związkach obojętność pod przykrywka spokoju. Od jednego ekstremum do innego. Czy tak musi być? Nasze doświadczanie związku to głównie doświadczenia wyniesione z dzieciństwa. Czasem korzenie tych doświadczeń sięgają znacznie głębiej…głęboko do naszego rodu.

Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przepełnieni wzorcami z przeszłości. Jeśli w przeszłości, jeszcze jako dziecko widzieliśmy rodziców, którzy się kłócili to tak właśnie będziemy definiowali miłość. Jeśli w domu panował chłód to nasza miłość będzie właśnie taka. TO oczywiście tylko przykłady z palety możliwości. Wydawałoby się, że tak już musi być bo przecież nie mamy wpływu na nasze dzieciństwo. Jednak czy napewno? Jak mówi jeden z moich nauczycieli „NIgdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo”…serio? Oczywiście wydarzeń z przeszłości nie zmienimy, jednak możemy zmienić sposób w jaki te wydarzenia odbieramy. Dzięki technikom EFT jesteś w stanie odłączyć emocje od wydarzeń z przeszłości lub przyszłości. I to właśnie będziemy robić na tym warsztacie. 

 

Warsztat odbędzie się w Sierosławiu k/Poznania ul. Leśna Centrum Terapii Manualnej 

 

Zapraszamy :)  Warsztaty wakacyjne za nami Myślę, że wszyscy uczestniczący zostali wyposażeni w sporą porcję wiedzy i umiejętności praktycznych, które zaowocują dobrymi zmianami w ciągu najbliższych miesięcy. Wszystkim bardzo dziękujemy z aktywny udział 

Rejestracja